Jdi na obsah Jdi na menu
 


Přírodní kosmetika

2. 11. 2008

Přírodní kosmetika

 

Příroda hraje v kosmetice důležitou roli. Již naše prababičky věděly, že nejrůznější  byliny a rostliny mají blahodárné účinky na zdraví i krásu. Rostliny obsahují vysoké procento vitaminů, stopových prvků, živin a antioxidantů. Výrobky  firmy BELITA obsahují výtažky z mikrořas (Dunaliella salina) a plodů mangovníku, výtažky, získané z kořene kosatce a z oliv, mandlový olej, kaolín a také mandlové a kozí  mléko. Příroda je největším zdrojem inspirace a  veškeré  suroviny, které tvoří základ výrobků firmy BELITA, pocházejí z obnovitelných  přírodních zdrojů. Kosmetika BELITA si neklade za cíl přilákat zákazníky podbízivým obalem, jde jí především o obsah, proto se naše výrobky  vyznačují vkusným,  stylovým a jednoduchým designem.

 

       BUNĚČNÉ OMLAZOVANÍ

ObrazekTajemství  vysoce účinné kosmetiky řady  BUNĚČNÉ OMLAZOVANÍ spočívá ve vynikajících vlastnostech rostlinných buněk speciálních mořských mikrořas (Dunaliella salina) a plodů mango, které posilují životní buněčné funkce a dodávají pleti energii.   Složení přípravků je vypracováno na základě poznatků o  mechanizmech  stárnutí pokožky. Účinné látky působí  na buněčné úrovni a odstraňují příčiny stárnuti pleti. Při tvorbě produktů jsou  aplikovány výsledky posledních výzkumů švédských vědců v oblasti regeneračních procesů v pleti a nejnovější technologie spolu s vynikajícími přírodními složkami. Výrobky  podporují optimální obnovu buněk, účinně zmenšují hloubku vrásek, obnovují hladkost, elasticitu a tonus pleti. Použití kosmetiky BUNĚČNÉ OMLAZOVANÍ vám umožní zapomenout na problémy s vráskami.  

Nezávislé klinické testy účinnosti kosmetiky BUNĚČNÉ OMLAZOVANÍ   vykázaly po 4 týdnech aplikace následující výsledky :

 - odstranění   až  74% vrásek

-  zvýšení pevnosti a elasticity   až o 59 %

-  zvýšení procesů obnovy buněk až o 1,8

-  zvýšení hydratace  až o 37 %

                   před                               Obrazek             po      Obrazek     

 

 

 

 

 

 

 

                           ROYAL IRIS 
Obrazek
Decentní  aristokrat mezi květinami, nejoblíbenější dekorativní rostlina  francouzských králů - to je florentský kosatec. Výtažek z kořene kosatce je vysoce ceněn. Má totiž až zázračně regenerační účinek,  který působí blahodárně na vysušenou, unavenou pokožku. Kosmetika ROYAL IRIS se doporučuje ženám po třicítce. Unikátní vlastnosti  kosmetických přípravků řady ROYAL IRIS ji dělají vhodnou pro doslova všechny typy pleti. Skutečně až zázračně působí na buňky pleti látky, zvané bioflavonoidy, které jsou obsaženy v kořeni kosatce - tyto mocné přírodní antioxidanty mají výrazně omlazující účinek. Bioflavonoidy chrání buňky pokožky před škodlivými vnějšími vlivy, stimulují tvorbu proteinů a vracejí pokožce přirozenou mladistvou hydrataci. Zpomalují proces stárnutí pleti, zvyšují její elasticitu, pevnost a účinně odstraňují mělké vrásky.

                                                                                              


      

          LIFT-OLIVE 

ObrazekKosmetika řady LIFT OLIVE je jakýmsi kosmetickým korzetem pro pokožku. Unikátní  přípravky  LIFTING+ZPEVNĚNÍ s obsahem olivového oleje nebo výtažku z oliv jsou jedinečné. V čem  spočívá zvláštnost řady LIFT OLIVE? Všechny přípravky působí jako  kosmetický korzet pokožky, a to dvěma mechanizmy -  pleť efektivně stahují  a  dodávají jí vysokou pružnost.   Tyto přípravky  jsou ideální pro péči o  pleť pro ženy od 30 let. Tajemství  vysoké účinnosti  řady LIFT OLIVE spočívá v tom, že všechny přípravky obsahují olej nebo výtažek z oliv a dvě unikátní patentované komponenty:
Polilift® (speciální biopolymer proteinů sladkých mandlí) – vytváří na povrchu pleti speciální stahující vrstvu. Viditelně vyhlazuje vrásky a drobné defekty. Vyhlazuje mikroskopický povrch pokožky.
Toniskin® (speciální výtažek z droždí) – stimuluje syntézu podpůrných molekul. Zvyšuje pružnost pokožky a zpevňuje kontury obličeje. 

                    

             ObrazekObrazek     před                                                                                  po                 

 

 

 

 

 

 

       

 

    VIP KOMPLEX

ObrazekExkluzivní kosmetika VIP KOMPLEX podporuje schopnost pokožky regenerovat se zevnitř. Komplex jedinečných přírodních složek zajišťuje účinnou péči  pleť a nastartuje mechanizmy  samoobnovy pokožky.  Výsledek je neuvěřitelný. V kterémkoli  věku je vaše pleť  pěstěná a rozjasněná.
Na základě výzkumů firma  BELITA vytvořila exkluzivní kosmetickou řadu VIP KOMPLEX. Díky ní jsou negativní vnější vlivy na pokožku  neutralizovány a mechanismus stárnutí je  zpomalen.
Vzorec úspěchu této unikátní kosmetické řady tvoří
- bohatá paleta výrobků. Pro zajištění té nejlepší možné péče o pleť byly vybrány  vysoce účinné přírodní složky, jejichž skvělé účinky jsou potvrzeny v dlouholeté praxi a jejichž tradice je velmi dlouhá.
- obohacené složení každého výrobku. Každý výrobek řady VIP COMPLEX obsahuje 7 až 12 vysoce účinných přírodních komponentů 

 

    Obrazek                MANDLE

MANDLE je MIMOŘÁDNĚ ÚČINNÝ  PROGRAM PRO VÝŽIVU PLETI. Výživa je důležitý prvek každodenní péče o pleť. Nutritivní látky  zlepšují stav pokožky a dodávají jí  svěží vzhled. Aktivní výživné látky pokožku účinně změkčují a vyhlazují,  udržují v rovnováze potřebné přírodní tuky a hydrataci v buňkách. Eliminují nebezpečí vysychání pokožky, stimulují syntézu kolagenových a elastinových vláken. Nutriční mechanizmy poskytují pleti životodárnou péči a energii. Přípravky řady MANDLE udržují přirozený barevný tón pleti i  ve stresových podmínkách, v přechodných ročních obdobích a při změnách počasí. Aktivní komponenty kosmetické řády MANDLE, obsahují olej ze sladkých mandlí ("tekuté zlato") a mandlové mléko. Účinky: Posilují ochranné funkce epidermis. Vyživují, změkčují a hydratují pleť Odstraňují projevy podráždění a zvyšují pružnost pokožky. Mají antimikrobiální účinky. Prášek z  rozemletých mandlových pecek čistí pokožku šetrně a do hloubky, díky velmi jemným částečkám peeling pleť nepoškozuje. Okouzlující vůně mandlových květů zvyšuje příjemný pocit z tonizované pleti.

 

 

КЕFÍROVÁ PÉČE O VAŠE VLASY

ObrazekMléko  je  jedním z  nejstarších a také nejúčinnějších zkrášlujících kosmetických prostředků.   Po celá staletí  byly mléčné výrobky a především jejich   zakysané varianty  ceněny pro své  léčivé a výživné  účinky a později se používaly k výrobě různých kosmetických  přípravků. Jsou velice bohaté na proteiny, aminokyseliny, lipidy a vitamíny a minerální a stopové prvky. Jejich významnou složkou je kalcium, které dává vlasům přirozenou  krásu, sílu a  energii.  Nyní  je  pro Vás  připravena nová řada přípravků, vyrobených na bázi přírodního kefíru z kozího mléka. Tato vynikající cenná surovina předá vlasu a pokožce vlasové části hlavy přírodní energii, množství cenných živin a dodá vašim vlasům krásný a přirozeně zdravý vzhled. 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Kosmetika Oriflame, registrace

(Oriflame, 16. 7. 2013 14:38)

http://www.ori24.cz/
http://www.orif24.cz/
http://www.orif365.cz/
http://oriflame24.shop.oriflame.cz/
http://www.orifl4u.cz/
http://www.ori-dana.cz/
http://www.ori-prace.cz/
http://www.vonavaprace.cz/
http://www.facebook.com/oriflamebeautyteam
http://www.facebook.com/Orifl4u.czOriflameTeam