Jdi na obsah Jdi na menu
 


SPORT & FITNESS

2. 11. 2008

SPORT&FITNESS

Obrazek

Kosmetická řada  SPORT & FITNESS byla speciálně vyrobená pro lidi s aktivním způsobem života, kteří se snaží dosáhnout skvělé formy.  
                     Maximálního účinku tréninku lze dosáhnout, pokud fyzickou aktivitu doplníte aplikací speciálních kosmetických přípravků.
Speciální kosmetické přípravky řady SPORT& FITNESS se svým složením a obalem se podstatně liší od běžných přípravků.

·          Snadněji se aplikují

·          Vyznačují se maximálně rychlým účinkem

·          Mají lehkou konsistenci, což podstatně zkracuje dobu jejich vstřebání.

·          Všechny přípravky z řady jsou vysoce účinné

·          Mají kompaktní, praktický obal.

Dosáhněte  lepších výsledků  a ještě většího požitku ze sportování s řadou 

 

 

 SPRCHOVÝ GEL AQUA DRENÁŽ S MASÁŽNÍMI GRANULEMI

Obrazek

Gel zajistí volné dýchání Vaší pokožce tím, že ji  čistí a uvolňuje póry. Masážní granule dokonale odstraňují  zrohovatělé buňky kůže a při mytí pokožku jemně masírují. Gel napomáhá vylučování škodlivých látek a toxinů, pokožka získává hedvábně jemný a rozjasněný vzhled.


250 ml  cena 111,00 Kč

 

 

 

 

 

 

  SPRCHOVÝ GEL AQUA PRO TĚLO I VLASY

ObrazekJemný, aromatický sprchový gel Vám poskytne příjemnou relaxaci  po sportovních aktivitách. Během sprchování se dostaví pocit uvolnění, odeznění svalového napětí, pocítíte příliv  energie.  Přípravek jemně pečuje o pokožku a ochraňuje ji před vysoušením, udržuje přirozenou  hladinu pН pokožky. Je navržen speciálně pro osoby, které se často sprchují.


250 ml  cena 127,00 Kč

 

 

 

 

 

 

 

 

VLHČENÉ ČISTÍCÍ UBROUSKY

ObrazekSpeciální aromatizované ubrousky jsou vyrobeny proto, aby jste vypadali dobře i během tréninku.  Ubrousky odstraňují nadbytečný kožní tuk a zabraňují neestetickému lesku pokožky a jejímu podráždění, které může vyvolat nadměrné pocení a aktivizace mazových žláz během sportovních aktivit.

 

 

EXPRESNÍ ODLIČOVAČ

 

ObrazekLehký expresní odličovač  rychle a důkladně odstraní make up před začátkem sportovních aktivit. Pečuje o pleť jíž během nanášení – stahuje póry a činí vaši  pleť matnou.
140 ml  cena 116,00 Kč

OSVĚŽUJÍCÍ TĚLOVÝ SPREJ SE ZPEVŇUJÍCÍM ÚČINKEM

ObrazekSprej je vhodný k použití jak před začátkem sportovních aktivit, tak i po jejich ukončení. Tento inovační přípravek pokožku současně čistí, osvěžuje, chladí a mírně zpevňuje. Praktický rozprašovač umožňuje rychlou aplikaci na pokožku. Tento osvěžující sprej vám poskytne pocit maximálního pohodlí.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TĚLOVÝ KRÉMOVÝ GEL SPALOVAČ KALORIÍ

ObrazekVysoce účinný krémový gel vám rychle pomůže získat výbornou postavu. Působí proti celulitidě: aktivuje periferní krevní oběh, podporuje spalování tuků, vylučování škodlivých látek, toxinů a nadbytečných tekutin z těla. Elastické, těsně obepínající sportovní oblečení účinek přípravku ještě zvýší a brzy se dočkáte kýženého výsledku.


100 ml  cena 180,00 Kč

 

 

 

 

 

 

 

 

MODELAČNÍ ZEŠTÍHUJÍCÍ KRÉM

ObrazekModelační krém pomáhá vytvarovat postavu podle Vašich představ.Krém se nanáší po cvičení na čistou pokožku a zesiluje účinek krému Spalovač tuků. Přípravek podporuje přirozené spalování tuků, zvyšuje pevnost a elasticitu pokožky, působí jako lifting a vyhlazuje povrch pokožky


200 ml  cena 151,00 Kč

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KRÉMOVÝ ANTISEPTICKÝ GEL NA CHODIDLA

ObrazekVýjimečný krémový gel s antiseptickými účinky zajistí péči o vaše chodidla, která jsou během sportování vystavená zvýšené  zátěži. Krém zklidňuje pokožku a chrání ji před bakteriemi, má dezodorační účinek.  Přípravek je prvním tohoto druhu, který je ideální jak pro cvičení v obuvi, tak i naboso.

100 ml  cena 95,00 Kč

 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář